درمان افزایش تری گلیسیرید خون - پرسش ۱۱۷۵۵

 • تصویر کاربر هاجر پنجشنبه ۲۴ آبان ۹۷( ۷ ماه پیش) متخصص قلب و عروق
  با سلام
  خانمی هستم ۳۲ ساله که یک ماه قرص تیداتور و آلوکیم مصرف کردم تا چربی خون و اسید اوریک من پایین بیاد. دوباره که آزمایش خون دادم، هنوز تری گلیسیرید من بالاس و مقدار اون ۱۶۶ هس. پزشک خانواده من بهم یک ماه قرص فنوفیبرات(تریرول۲۰۰) تجویز کرده. دو روز هس که می خورم ولی سردرد شدید گرفتم. چه داروی دیگه ای می تونم مصرف کنم؟
  با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر حسین نجفی پنجشنبه ۲۴ آبان ۹۷( ۷ ماه پیش)

   سلام دارو رو قطع کنید امگا ٣ روزانه مصرف کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
۵ (۱۰۰%) ۱ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما