درد زیر شکم بعد از رابطه جنسی - پرسش 11614

 • تصویر کاربر حمید یکشنبه ۲۰ آبان ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  سلام خسته نباشید من حدودا یک هفته قلا با خانومم رابطه جنسی داشتم برای اولین بار بعد از اون روز تا الان یک روز در میان از ناحیه زیر شکمش و کمر درد احساس میکنه و استرس این رو داره که حامله باشه.زمان ارتباط موقع تخمک ریزی بوده جلوگیری به روش قطع که مطمئن نیستم و قرص اورژانسی هم مصرف کرده اند.
  و الان خانومم نگرانن که حامله باشن!
  آیا واقعا جای نگرانی داره؟
  و باید چه کار انجام بدیم که بفمیم ایشون حامله هستن یا نه؟ ممنون میشم
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان یکشنبه ۲۰ آبان ۹۷( 1 سال پیش)

   سلام.با آزمایش خون جهت بارداری در حال حاضر میتوان فهمید ولی علت درد میتواند کیست تخمدانی یا عفونت باشد باید به متخصص مراجعه کنید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما