روش های پارگی پرده بکارت بدون درد

فقدان آموزش های مناسب در کشور ما باعث شده نه تنها مردان جوانی که تازه ازدواج کرده اند تصور درست و صحیحی از مباحث مربوط به عمل جنسی نداشته باشند، بلکه گاه حتی دخترها هم تصور درستی از بدن خود ندارند و این ناآگاهی ها گاه با اضطراب و نگرانی توأم می شود. ناآگاهی از آنچه به پرده بکارت موسوم است نیز یکی از موارد یادشده به شمار می رود. در این مقاله آموزش های لازم برای سکس پرده زنی و پارگی پرده بکارت بدون درد را خواهید دید.

در نخستین مراحل رشد جنینی، هیچ ورودی ای به واژن وجود ندارد. لایه باریک بافتی که در این مرحله واژن را می پوشاند، قبل از تولد به طور ناقص تقسیم می شود، این لایه بعدها پرده بکارت را به وجود می آورد. بسیاری از افراد تصور می کنند پرده بکارت، داخل واژن قرار دارد؛ در صورتی که این طور نیست.

پرده بکارت، بخش خارجی اندام جنسی است و دقیقا در ورودی دهانه آن قرار دارد. پرده بکارت که یک چین غشایی نامنظم است و از اپیتلیوم شاخی تشکیل شده، درست در مدخل ورودی واژن قرار دارد و در واقع به منزله در ورودی واژن است و اولین بار با مقاربت، معاینه خشن، ضربه و جراحی پاره می شود.

معمولا پرده بکارت یک یا چند سوراخ کوچک دارد که خون ریزی قاعدگی از آن خارج می شود. اگر این پرده اصلا سوراخ نداشته و به طور کامل واژن را بسته باشد، خون قاعدگی در پشت آن تجمع می یابد و در رحم انباشته می شود و بر اثر پس زده شدن به داخل حفره صفاقی می تواند سبب بیماری اندومتریوز و نازایی شود که این مورد بسیار نادر است.

پاره کردن پرده بکارت بدون درد

چگونه پرده بکارت را پاره کنیم؟ نحوه پاره کردن پرده بکارت بدون درد راهکارهای زیر توصیه می‌شود:

۱. سکس پرده زنی در آرامش کامل زن

رشته های عصبی در پرده کم هستند و به همین دلیل در صورت آرامش جسمی و روانی، پارگی آن معمولا بدون درد است. عمل پاره کردن پرده بهتر است در زمانی که بدن زن آرام است و هیچ اضطراب و خستگی وجود ندارد، انجام شود.

۲. آگاهی از نوع پرده زن

خانم ها بهتر است قبل از نزدیکی برای آگاهی از نوع پرده شان به پزشک متخصص زنان مراجعه کنند زیرا ممکن است در برخی موارد، پرده بسیار ضخیم باشد که برای پاره کردن آن، کمک پزشک مورد نیاز باشد تا از بروز درد هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود. این شیوه را بریدن پرده می نامند.

طی اولین نزدیکی، پرده بکارت در چند جا پاره و به چند قطعه تقسیم می شود. غالباً تا زمانی که زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.

۳. استفاده از کرم و ژل تسهیل کننده

در صورت تنگی دهانه واژن ، بهتر است از کرم و ژله ای تسهیل کننده یا اسپری بی حس کننده استفاده کرد. ضمن اینکه تحریک زن و خروج ترشحات از دهانه واژن، موجب نرم شدن دهانه واژن و سهولت ارتباط جنسی می شود.

نکات پرده زنی

نکات پرده زنی

 • گاهی پرده بکارت با یک یا دو بار نزدیکی کاملا پاره نمی شود و هر دفعه قسمتی از آن پاره می شود و کمی خون ریزی می کند.
 • همچنین باید دانست که بدون پارگی پرده، اسپرم ریخته شده روی آن می تواند موجب بارداری شود، زیرا اسپرم می تواند از سوراخ پرده حرکت کند و به طرف تخمک زن برود و باعث بارداری شود. در این موارد زن با پرده سالم باردار می شود.
 • ورزش هایی مانند سوارکاری، دو، پرش و شنا هرگز باعث پاره شدن پرده دختر نمی شوند مگر اینکه وی طی حادثه ای و در هنگام بازی، سقوط کند و در همان زمان جسمی نوک تیز به پرده اصابت کند و موجب پارگی آن شود.
 •  نزدیکی در اولین شب ازدواج و پس از مراسم طولانی عروسی توصیه نمی شود.

خونریزی پرده بکارت

 • خونریزی پرده ی بکارت در بانوان در حین اولین رابطه ی جنسی یا بعد از آن عملی شایع است. اگرچه برخی از بانوان تنها چند قطره خونریزی در اولین رابطه دارند.
 • بنا بر گفته ی آیزلر ممکن است بانوان در اولین رابطه خونریزی زیادی نداشته باشند. حتی اگر پرده به طور کامل سالم باشد ممکن است خونریزی بسیار کم باشد یا اصلا نباشد. البته برخی اوقات به دلیل خشک بودن واژن و دخول سریع و سخت نیز بانوان دچار خونریزی می شوند.
 • بعد از حدود یک هفته، لبه های بریدگی از مخاطی مشابه مخاط پرده پوشیده شده و بعد از حدود دو هفته لبه های زخم نسبتا گرفته می شوند.
 • نکته مهم این است که لبه های پارگی چون آزاد هستند و به هم اتصال ندارند هیچ وقت به هم جوش نمی خورند و اگر دو تکه پارگی به هم دوخته شوند محل ترمیم به صورت یک اسکار برجسته روشن مشخص خواهد شد.
 • تاکید می کنم پرده بکارت فقط و فقط بر اثر ضربه مستقیم به آن و یا مقاربت پاره می‌شود و جز ضربه مستقیم هیچ مورد دیگری باعث پارگی آن نمی شود.

عدم خون ریزی برخی از زنان در اولین رابطه جنسی

در حالتی که زن هنگام نزدیکی، آرام و بدون تنش باشد، زمان کافی برای عشق ورزی داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتی کند و دهانه واژنش به اندازه کافی مرطوب باشد، دخول به نرمی انجام می شود و به این ترتیب ممکن است زن در اولین ارتباط خون ریزی نداشته باشد.

اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع کند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خون ریزی و درد خواهد داشت.

پاسخ به سوالات رایج

درباره این مساله، پرسش ها و ابهامات زیادی بین مردم وجود دارد که از میان آنها ۳ پرسش زیر را می توان جزو شایع ترین ها دانست:

شب اول عروسی چقدر درد دارد

شب اول عروسی چقدر درد دارد

وقتی زنی برای اولین بار رابطه جنسی داشته باشد، ممکن است کمی دردناک باشد. همچنین ممکن است خونریزی داشته باشید ، اما همیشه اینگونه نیست. اگر خونریزی اتفاق بیفتد ، معمولاً به این دلیل است که پرده بکارت هنگام نزدیکی پاره شده است. بنابراین در پاسخ به این سوال که درد زفاف چقدر است باید گفت اگر زن در حالت آرامش باشد و پیش نوازش کافی وجود داشته باشد، درد کمی تجربه خواهید کرد.

آیا ممکن است با یک بار مقاربت پرده بکارت از بین برود؟

 • بله، از آنجا که پرده بکارت دقیقا در مدخل ورودی واژن قرار دارد، معمولا طی اولین مقاربت از بین می رود، حتی اگر مقاربت به طور کامل انجام نشده باشد.

آیا سقوط از ارتفاع می تواند باعث پارگی پرده بکارت شود؟

 • خیر، سقوط از ارتفاع، بلند کردن جسم سنگین، کوهنوردی و موارد مشابه نمی توانند باعث پارگی پرده بکارت شوند.

البته ممکن است در اثر سقوط یا انجام کارهای سنگین مقداری خون ریزی از دستگاه تناسلی مشاهده شود که در هیچ کدام از موارد مربوط به پارگی پرده نیست فقط به خاطر فشار وارده بر رحم مکانیسمی مشابه قاعدگی دارد یعنی فشار به رحم باعث خون ریزی یا لکه بینی در فرد می شود.

تاکید می کنم پرده بکارت فقط و فقط در اثر ضربه مستقیم به آن یا مقاربت پارگی پیدا می کند و جز ضربه مستقیم هیچ مورد دیگری باعث پارگی آن نمی شود.

خون ریزی در اثر پارگی پرده بکارت چه مقدار است؟

 • حداقلی برای خون ریزی در این حالت نداریم. ممکن است در حد یک یا دو قطره باشد یا شاید هم بیشتر باشد ولی حداکثر به اندازه آغشته شدن یک عدد پوشک خواهد بود و چیزی که مسلم است این است که این خون ریزی نباید ادامه داشته باشد و معمولا در عرض یک یا دو دقیقه تمام می شود.

اگر در مواردی خون ریزی ادامه داشت احتمال پارگی های اطراف واژن مطرح می شود که در این صورت حتما باید ترمیم شود و این مسئله بیشتر زمانی اتفاق می افتد که مقاربت بدون رضایت زن و با مقاومت وی و اصرار طرف مقابل انجام شود که در این موارد باید پارگی واژن ترمیم شود.

در پایان تاکید می‌کنم که پرده بکارت ملاک مطمئنی برای تشخیص سلامت جنسی دختران نیست و انواعی از پرده بکارت وجود دارد که خون ریزی ایجاد نخواهد شد و در این موارد بهتر است حتما قبل از ازدواج به پزشک یا ماما مراجعه شده و برگه گواهی سلامت دریافت شود.

 خودارضایی نیز می تواند باعث آسیب پرده بکارت شود. پرده بکارت بافتی بسیار حساس و نازک دارد که نسبت به کوچک ترین تحریک آسیب پذیر است.

گرچه تحریکات کوچک و مختصر آسیب کامل به پرده بکارت نمی رساند ولی همین آسیب جزئی که برگشت ناپذیر و قابل تشخیص است نیز سبب حساس شدن می شود. احتمال پارگی پرده بکارت بر اثر خودتحریکی و پیامدهای روانی ناشی از آن وجود دارد.

چگونه در شب زفاف درد پاره کردن پرده بکارت را کاهش دهید؟

 • مهمترین نکته در کاهش درد نزدیکی در شب زفاف، رعایت حالات روحی است. زوجین باید از قبل در مورد عمل جنسی آگاهی کامل داشته باشند و بدانند برای انجام این کار باید آمادگی روحی داشته باشند. اگر زوج از قبل همدیگر را نمی‌شناسند باید صبر کنند تا بین آنها صمیمیت برقرار شود سپس اقدام به نزدیکی جنسی منجر به دخول کنند.

به بیان دیگر، بسیاری از خانمها از نزدیکی اولیه ترس دارند و باید بر این ترس آرام آرام غلبه کنند. در این مرحله پیش نوازش بسیار مهم است.

بسیاری از خانمها در اولین نزدیکی درد زیادی را تجربه می‌کنند که لازم است همسران از آن آگاه باشند. در مواردی که درد بسیار شدید است می‌توان به پزشک متخصص مراجعه کرد تا با داروهای ضد درد، نزدیکی را قابل تحمل کرد.

شما می توانید سوالات خود را از طریق لینک پرسش از دکتر با پزشکان ما مطرح نمایید.

منبع womenshealthline

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

درصورتی‌که نیاز به مشاوره و یا طرح پرسش از پزشک را دارید، فقط در بخش «از دکتر بپرسید» مطرح کنید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

82 نظر
 1. Unkown می‌نویسد

  سلام برای کسی که اولین بار رابطه جنسی برقرارکنه باید چیکارکنه برای برطرف شدن درد پرده بکارت

  1. fateme می‌نویسد

   من اگر مشکلم حل نشد میخام یه تماس تلفنی داشته باشم
   لطفن خواهشن راهنماییم کنید

   1. پزشک نبض ما می‌نویسد

    در بخش مشاوره پزشکی سوالتون را بپرسید

    1. ناشناس می‌نویسد

     سلام من هفته ی دیگه عروسیم البته قرار نیست جشن بگیریم برای کرونامن برای شب زفاف خیلی می ترسم شوهرمم مشکلی نداره درکم می کنه میگن برو مشاوره بعدا اما خودم دوست دارم هر چه زود تر انجام بشه اما خیلی می ترسم و همون هنگام پا هامو از ترس جمع میکنم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم نترسم

   2. زهرا می‌نویسد

    چگونه رابطه داشته باشم بدون اینکه پرده پاره نشه

    1. مشاور نبض ما می‌نویسد

     فقط در بعضی انواع خاص آن است که ارتجاعی بوده و با رابطه پاره نمی شود که تشخیص نوع آن باید توسط متخصص زنان تشخیس داده شود
     https://nabzema.com/ساختمان-پزشکان-نبض-ما/بهترین-متخصص-زنان-و-زایمان

     1. فاطیما می‌نویسد

      برای اولین باررابطه جنسی داشته ایم‌ زیادفسارندادولی خون اومد نه زیادونه کم .دردم نداشت به نظرشما پرده بکارم‌پاره شده است؟

    2. ناشناس می‌نویسد

     دکتر مهدیه پور زاد؟عزیزم مونده به پرده تو باید بری متخصص زنان زایمان بفهمی پرده عقب تر هست یا جلو تر اگر عقب تر باشد میتونی رابطه داشته باشی

    3. ناشناس می‌نویسد

     پاره میشه

    4. Mohammad می‌نویسد

     این غیر ممکنه رابطه بدون پاره شدن

    5. نیلوفر می‌نویسد

     ایا سکس از پشت پرده را پاره میکند خیر یا بله به طور خیلی محکم

     1. سپیده مجدیان می‌نویسد

      شنیدم امکانش هست ولی مطمان نیستم

    6. ناشناس می‌نویسد

     از پشت بده دا

    7. سفیر*صلح می‌نویسد

     میتونی ساک بزنی یا از عقب خوب حال بدی

    8. سفیر*صلح می‌نویسد

     ساک بزن از عقب اجازه ورود بده

    9. ناشناس می‌نویسد

     از پشت میتونین خانوم

   3. مریم می‌نویسد

    سلام ببخشید یک شماره تماس میدی

   4. ناشناس می‌نویسد

    سلام من مهسا هستم تازه عروسی کردم شبه دوم داماد بهم گفت پرده نداری

  2. ناشناس می‌نویسد

   تحمل 😊😊😊😊

   1. ناشناس می‌نویسد

    بیدونی اینکه یکجا شود زن شوهر پرده ازبین میرود؟

  3. شمیم می‌نویسد

   از پماد استفاده کنه

  4. ناشناس می‌نویسد

   اسپری بی حسی

 2. ناشناس می‌نویسد

  سلام من با یکی از دختر خانم ها اشنا هستم قرار باهم ازدواج کنیم من معلولیت جسمی دارم که با همین دخترخانم که
  ایشون هم معلولیت جسمی دارن ازدواج کنیم هردو معلولیت مادرزادی هستیم فامیل نیستیم سوال من
  این که از دکتر که بقول استاد روانشناسمون قبل از ازدواج درباره روابط جنسی زن و شویی حتما صحبت
  کنیم که بعد از ازدواج مشکل برنخورد اما درباره جنسی با همسر اینده ام صحبت میکنیم تلفنی زود ارضا میشه
  و در این سایت که خوندم دختر خانمی که ارضا بشه پرده بکارت اسیب می بینه ایا این پرده بکارت همجنان سالم است ؟
  و همچنین بهم میگه دوست داره در هفته دوبار و بیشتر و ساعت های انجام شود ایا این همسر اینده ام طبعیی است یا
  واقعا مشکل دارن لطفا راهنمایی کنید

  1. ناشناس می‌نویسد

   تو خودت مشکل داری که با دختر نامحرم از این حرفا میزنی

   1. رِکلِس می‌نویسد

    لطفآ اگر شما قصد کمک ندارید در مشکلات یا زندگی دوستان دخالت نکنید این سایت برای بهبود روابط جنسی و کمک پزشکان در ریشه های مخطلف به مردم ساخته شده و اگر شما میخواید در این نظم اختلال ایجاد کنید خواهشمند هستم دیگه نظری ثبت نکنید !

 3. ناشناس می‌نویسد

  سلام آیا هنگام ارضا شدن پرده بکارت پاره میشود؟

  1. ناشناس می‌نویسد

   نه اثلا

 4. پری می‌نویسد

  سلام لطفن جواب سوالمو به ایمیلم ارسال کنید
  من پرده ام از نوع ارتجاعی هست خواستم بدونم چیکار کنم که در حین رابطه با همسرم پرده من پاره بشه و خونریزی داشته باشم تا الان تقریبا ۲ سال هست که ازدواج کردیم و طی این ۲ سال که رابطه داشتیم هنوز پازه نشده میخواستم کمکم کنین که بدونم چیکار کنم ک پاره بشه و خونریزی داشته باشه ممنون اگه کمکم کنین

  1. محمد دهمرده می‌نویسد

   تو بیایی جایی من بلوچم اگر خدا یارم باشه پاره اش میکنم با خون ریزی

   1. بیا می‌نویسد

    خیلی هنرمندی داش دمت گرم

  2. m می‌نویسد

   اگر به شوهرتون بگید یه تحقیق در این مورد داشته باشه متاقاعد میشه

  3. ناشناس می‌نویسد

   خودت پارش کن با چاقو

 5. ناشناس می‌نویسد

  سلام دکتر چگونه درد شب زفاف و کم کنیم که درد نداشته باشه

  1. ناشناس می‌نویسد

   میتونید از ژل بیحسی استفاده کنید

   1. ناشناس می‌نویسد

    تو خودت مشکل داری که با دختر نامحرم از این حرفا میزنی

  2. صادقم می‌نویسد

   قبلش باهش ور برو‌که خیس بشه و پرده بکارت نرم بشه یا کرم نرم کننده بزن ک نرم شه ولی قبلش حتما طرفین آمادگی کامل چه از لحاظ روحی و جسمی و جنسی و معنوی داشته باشین

 6. ناشناس می‌نویسد

  سلام ببخشید زمان دخول یا پاره کردن پرده بکارت به سن زن هم بستگی دارد مثلان ۱۴ یا ۱۵ ساله

  1. ناشناس می‌نویسد

   ن اثلا

 7. ناشناس می‌نویسد

  اگه پرده دوخته شده باشه دخول سخت انجام میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. ناشناس می‌نویسد

   خیر اگه طرف حالیش باشه میفهمه که این پرده قبلا دوخته شده

  2. ناشناس می‌نویسد

   آدم هالی هاکن خانی هادی یا ناا؟؟؟؟

 8. شمیم می‌نویسد

  سلام. من چند ماه قبل خودارضایی کردم.. چندقطره هم خون اومد.
  الان که میخام ازدواج کنم رفتم دکتر . گفت یک قسمت از پرده بکارت از بین رفته..مگه میشه ؟ لطفا میشه کمکم کنید

  1. ناشناس می‌نویسد

   برو بدوزش

  2. ناشناس می‌نویسد

   بگو اون اتاق از اولش پرده نداشته فقط پذیرایی پرده داره

 9. شمیم می‌نویسد

  سلام . من چند ماه قبل خودارضایی کردم.چند قطره خون اومد آیا پرده بکارتم از بین رفته؟

 10. Samin می‌نویسد

  سلام من توی دوران عقد به متخصص زنان مراجعه کردم و ایشون بمن گفتن نوع بکارتم حلقوی ارتجاعی و درد و خونریزی بستگی به شدت رابطه داره من شب زفاف درد شدید اما خون ی رگه ی کمرنگ اومد توی رابطه های بعدی هم درد زیاد اما خونریزی بیشتر از قبل میشد تا اینکه توی رابطه ششم بازهم درد بود و بعد رابطه رفتم دستشویی که این بار خون زیاد بود اما بعد از اون دیگه خوب شدم میخواستم بپرسم علت چند بار و هر بار بیشتر قبل خونریزی چی بوده

 11. افسون می‌نویسد

  سلام .ایا میشود برای کاهش درد پاره شدن پرده بکارت از بی حسی استفاده کنیم ؟ایا عوارض ندارد ؟

  1. ناشناس می‌نویسد

   سلام من یه دختر هستم دو بار از بالا افتادم حالا پرده پاره شود چه جوری بفهم پرده پاره نشوده

  2. مهتاب می‌نویسد

   بله

 12. مهسیماآبراڠ می‌نویسد

  سلامی به زیباییه شقایقهای باران خورده درشبی مهتابیه عرش الهی
  وقتــــــتون بخیر
  من ونامزدم اوایل نامزدیمون رفتیم دکترودکترم بهم گفت که بعدازپارگیه پرده خونینخاهم دید ایااین امکانش هست که بکارت حلقوی خونی نداشته باشم
  واینکه ایادرحین پریودی حلقه زده نمیشه ورابطع داشتن باعث زده شدن پرده میشه

 13. ناشناس می‌نویسد

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من چند ماه هست عروسی کردم نمیتونم با همسرم رابطه داشته باشم یعنی انقد میترسم که هنوز پرده بکارتم سالم هس حتی اجازه بهش نمیدم لمس هم کنه
  اگه با عمل جراحی پرده بکارتم بردارم بعد مشکلم حل میشه

  1. سپیده مجدیان می‌نویسد

   اینقدرا هم سخت نیست بنظرم با مشاور صحبت کنی مشکلت راحت تر حل میشه .. اونطور که این مسئله رو بزرگ کردن، بزرگ هم نیست

  2. M می‌نویسد

   سلام ببخشید من چند ماهیه عروسی کردمو از رابطه میترسم.پیشه دکتر هم رفتم وگفت ک عملیوجود نداره فقط بی حسی می زنیم اونم فقط اطرافش بی حس میشه.ایا واقعا عملی وجود نداره با بی حسی کامل؟

   1. ناشناس می‌نویسد

    اسم بیماری واژینیسموس هست که با کگل و… درمان پذیره.

  3. ناشناس می‌نویسد

   ترس نمیخواد شب زفاف یکی از بهترین شب های زنده گی است اگه این کار را بکنی بعدش تعسف خوردن فایده ندارد

  4. ناشناس می‌نویسد

   ترس نداره درد معمولی فک کن انگشتت زخمی شده

  5. ناشناس می‌نویسد

   سلام حتما خودتون اروم کنید و اجازه بدید همسرتون با رابطه پرده رو پاره کنه و گزنه مطمین باشید تو زندگی مشکل می‌خورید می‌تونید از ارام بخش استفاده کنید قبلش و یا طوری که به خلصه برید و متوجه نشوید و اجازه بدید اون بکنه موفق باشید

 14. نسیم می‌نویسد

  سلام من با‌دوست‌پسرم‌ازمقعدرابطه‌داشتم‌بعدش‌رفتم‌دستشویی یه لخته‌خون ازم‌اومد‌.چندروزبعد رفتم‌دستشویی موقع تمیز‌کردن خودم بازخون دیدم من خودارضایی هم داشتم
  ممکنه که پردم اسیب دیده باشه من باید چیکارکنم؟توروخدا جواب بدید

  1. سپیده مجدیان می‌نویسد

   عزیزم به پزشک متخصص مراجعه کن جهت معاینه

 15. زهرا می‌نویسد

  سلام خوبین خسته نباشید من یک سال خونه خودم هستم ولی خیلی می ترسم هنوز عروسی نکردم ازدردش می ترسم خیلی میشه راهنمایم کنید ممنون

  1. سپیده مجدیان می‌نویسد

   درد نداره زیاد اینا باورای غلطیه که به ما دادن .. سعی کنن نفس عمیق بکشی و بدنتو ازاد وشل بگیری از ژل روبیری کانت هم میتونی استفاده کنی… یا حتی دخول رو تو مرحه ای انجام بدی که نزدیک به ارگاسمت باشه

  2. ناشناس می‌نویسد

   سلام این همه پاره شده نمرون که حس عشق باعث میشه نفهمی چجو گذشت ..

 16. S.r.n می‌نویسد

  سلام من خیلی از شب زفاف ترس دارم الان دو ساله که خونه خودمم ولی هنوز هیچ کاری انجام ندادم تورو خدا یه راهی بذارین جلوپام

 17. ناشناس می‌نویسد

  من امشب پرده زدم وخون کمی آمد آیا ممکن است پرده پاره نشده باشد

  1. سپیده مجدیان می‌نویسد

   مقدار خون ریزی افراد باهم متفاوته عزیزم

  2. ناشناس می‌نویسد

   از پشت کردن امکان حامله شدن زن را دارد

   1. سفیر*صلح می‌نویسد

    در صورتی که منی پس ریخته شود وبه داخل واژن راه پیدا کند اره در غیر این صورت خیالت راحت روزی چند نفر راه بنداز

 18. آرزو می‌نویسد

  سلام ممنونم از مطالب خوبتون…من چند ماهه عقد کردم و به شدت از سکس میترسم..دکتر زمان هم رفتم و نوع پرده مشخص شده..هر بار که همسرم میخوان دخول انجام بدن خیلی میترسم به نظر شما چکارباید انجام بدیم که این مساله حل بشه

 19. امید احمدی اذر می‌نویسد

  با عرض سلام و خسته نباشید یه چن تا سوال داشتم خدمت شما برا پاره کردن پرده بکارت

 20. ناشناس می‌نویسد

  من میخواستم بدونم در اولین سکس پرده از بین میرود نامزد من پردش حلقویه این چطوری بزنم

 21. Alireza poromid می‌نویسد

  سلام خسته نباشید ،ما تازه ازدواج کردیم و اینکه خ بنده از اینکه میخواییم نزدیکی کنیم ترس داره برای زدن پرده ،ازمن خواسته که دارو ضد درد استفاده کنم ،میخواستم نمونه ای ازاین دارو بهم بگید ممنون میشم

 22. Aram می‌نویسد

  سلام من ۴ ماهه ک عقد کردم یه هفته دیگه هم عروسیمه من با نامزدم رابطه داشتم و کمی خون از واژنم بیرون اومد میخاستم بدونم ایا تا وقتیکه آلت مرد کاملا وارد نشه پرده پاره میشه یا نه؟ و درده پاره شدنش در چه حده
  خیلی ناراحتم
  لطفا جواب بدین

  1. ارزو می‌نویسد

   دو یا سه سانت بره پاره میشع عزیزم

 23. Nim می‌نویسد

  باسلام من پرده حلقوی ارتجاعی دارم میترسم از پاره شدن شوهرم چند دفعه اقدام کردم نشد اسپری بی حسی واقعا درد رو از بین میبره

 24. mim می‌نویسد

  استفاده از کاندوم تا چه حد مطمعن است؟ ایا ممکن است حین نزدیکی پاره شود؟

 25. مریم می‌نویسد

  سلام من تا حالازیاد باهمسرم رابطه داشتیم ولی پرده پاره نمیشه حتی خون هم نمیاد ولی درد خیلی شدیدی دارم میشه بگید چه نوع بکارتی هست و اگر برم معاینه مشخص میشه ک رابطه داشتم یا نه