چکاپ رایگان با دستگاه اسکنر قلب موکاهارت ( MOCAheart )

دستگاه MOCAheart یک دستگاه فوق العاده باریک است که فشار و سطح اکسیژن خون ، نبض و علائم حیاتی مربوطه را با سرعت چشمگیری اندازه گیری می کند و همچنین اپلیکیشنی برای آن تعبیه شده که شمارا از وضعیت سلامت عزیزانتان آگاه می نماید.

MOCAheart

دستگاه MOCAheart به شما کمک می کند تا در مواقع حساس از وضعیت سلامت جسمی خود آگاهی پیدا کنید.

علم در پشت صحنه MOCAheart

نوار قلب پزشکی دستگاه MOCAheart یا (EKG) و سنسورهای فوتوپلتیسموگرافی (PPG) با یکدیگر ارتباط دارند تا دقیق ترین و صحیح ترین اندازه گیری را از سه مشخصه اصلی سلامت قلب به شما ارائه دهند.

  • شاخص سرعت انتقال خون
  • ضربان قلب
  • سطح اکسیژن خون

اپلیکیشن MOCAheart

نبض و ارتباط آن با فشارخون

درواقع به سرعت انتقال خون در سرتاسر رگ، نبض (PWV) اطلاق می شود. نبض یا سرعت انتقال خون به طور قابل توجهی به عادات روزانه شما از جمله ورزش ، رژیم غذایی و استرس و استراحت وابسته است بنابراین نشانه خوبی برای سلامت قلب محسوب می شود. نبض بالاتر ، نشان دهنده سفتی شریان ها و همچنین فشار خون بالاتر می باشد و تحت استرس ، فعالیت ورزشی و در بعضی موارد در اثر مصرف کافئین بروز می یابد.

با داشتن دستگاه کوچک چکاپ قلب موکاهرت میتوانید بسیاری از رفتارهای روزمره مربوط به عروق خود را رصد و مناسب برنامه ریزی و کنترل داشته باشید.

نویسنده : امیرمهدی برنجیان


ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

درصورتی‌که نیاز به مشاوره و یا طرح پرسش از پزشک را دارید، فقط در بخش «از دکتر بپرسید» مطرح کنید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از پزشکان نبض‌ما بپرسید

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

ثبت سوال جدید غیرفعال می‌باشد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال مطرح شده قبلی و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم