معرفی کاربردی ترین روبات های مفید تلگرامی_۱

باتوجه به افزایش نفوذ تلگرام در ایران طی سال های اخیر ، در این مقاله قصد داریم چند روبات کاربردی تلگرام را معرفی نماییم.

نبض ما– با ما همراه باشید…

۱- [email protected] :

روبات تلگرام

به کمک این روبات کاربردی تلگرام ، شما می توانید عبارات مورد نظر را در ویکی پدیا جستجو کرده و نتیجه ی آن را در همان صفحه در تلگرام مشاهده نمایید.

لینک استفاده از روبات

۲- [email protected] :

این روبات کاربردی تلگرام از طریق جستجوی کلمه کلیدی موردنظر شما در YouTube ، بزرگترین وبسایت اشتراک ویدئو ، به شما کمک می کند تا ویدئوی مدنظرتان را در تلگرام مشاهده و پیدا کنید.

لینک استفاده از روبات

۳- [email protected] :

به طور حتم با imdb ، بانک اطلاعاتی اینترنتی فیلم ها ، آشنا هستید. با استفاده از این روبات کاربردی تلگرام می توانید در همان محیط تلگرام اطلاعات مفیدی درباره فیلم های مختلف بدست آورید.

لینک استفاده از روبات

۴- [email protected] :

ربات تلگرام

تصاویر متحرک یا همان gif به دلیل حجم کم و کاربردهای فراوان ، در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار هستند به همین دلیل با استفاده از این روبات دوست داشتنی می توانید با جستجوی کلمه دلخواه ، gif های مرتبط را مشاهده و استفاده کنید.

لینک استفاده از روبات

۵- [email protected] :

ربات مفید تلگرام

از این روبات برای خاص کردن (Bold ، Italic) برخی کلمات در نوشته ها استفاده می شود که به مدیران کانال های تلگرامی توصیه می کنیم از این روبات استفاده نمایند.

۵- [email protected] و [email protected] :

توسعه دهندگان اپلیکیشن محبوب تلگرام ، در یک بروزرسانی خلاقانه امکان بازی کردن در این نرم افزار را فراهم کردند. نکته ی هیجان انگیز ماجرا اینجاست که شما میتوانید با افزودن بازی های مختلف در گروه هایی که در آن ها حضور دارید به رقابت با دیگران بپردازید.

لینک استفاده از روبات

۶- [email protected] :

ربات پاریسما

یکی از نرم افزارهای محبوب دنیای عکاسی ، Prisma است. جالب است بدانید برای این نرم افزار دوست داشتنی روباتی هم در تلگرام تعبیه شده است که شما می توانید فیلترهای دلخواهتان را روی تصاویر خود اعمال کنید.

لینک استفاده از روبات

نبض ما– نویسنده: امیرمهدی برنجیان

 

معرفی کاربردی ترین روبات های مفید تلگرامی_۱
5 (100%) 3 رای

از پزشکان نبض ما بپرسید


سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم