لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان

لیزر موهای زائد بدن یکی از پر طرفدار ترین تکنیک ها برای از بین بردن موهای زائد بدن است . در بازار پر رقابت امروز بسیاری از کلینیک ها این خدمات را به متقاضیان عرضه می کنند. در این مقاله سعی کرده ایم بی طرفانه لیزر موهای زائد بدن را بررسی کنیم.

لیزر موهای زائد آقایان

اصلاح پشت گردن و کمر برای مردان سخت است و اپیلاسیون دردناک است. اما حذف مو با لیزر، موها را از ریشه از بین می برد، بنابراین با لیزر موهای زائد بدن شما جز موهای در حال رشد ، از شر موهای ضخیم و پرپشت خلاص شده و پوست بدن شما نیز نرم و صاف خواهد شد.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد بدن برای حذف تمام مو ها ، مورد استفاده قرار می گیرد. از دست ها ، تا چانه و گردن، ساعد، بیکینی و پاها . با لیزر موهای بدن می توانید بدون بریدگی از طریق تیغ و دیگر لوازم، موهای ناخواسته را از بین ببرید.

با حذف مو ها توسط لیزر موهای زائد بدن ، اعتماد به نفس بالا داشته و به موهای پرپشت و ضخیم اجازه نمی دهید تا روز شما را خراب کند . مخصوصا در فصل تابستان که وجود مو باعث گرمای بیشتر می شود .

هزینه لیزر موهای زائد بدن

هزینه لیزر موهای زائد بدن بسته به عواملی از قبیل وسعت ناحیه ، نوع لیزر و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز، برای هر شخصی متفاوت است. هزینه لیزر موهای زائد بدن تقریبا برای هر بازو ۳۰ هزار تومان ، روی دست ۱۰ هزار تومان ، گودی کمر ۴۵ هزارتومان ، قسمت بیکینی ۵۰ هزارتومان ،کل سینه ها ۴۵ هزارتومان و کل پا ۲۱۰ هزار تومان ، است.

هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل

هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل حدودا ۲۰۰۰۰ هزارتومان است.

زیربغل

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

خلاص شدن از موی اطراف ناحیه تناسلی ، می تواند بسیار خوشحال کننده باشد زیرا شما به طور مرتب باید موهای این ناحیه را تمیز و اصلاح کنید. این ناحیه از بدن، یکی از حساس ترین قسمت های بدن شما است.

بنابراین در استفاده از ریش تراش، اپیلاتور یا حتی پرتو لیزر، باید دقت لازم انجام شود. لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی بدون درد بوده و تا مدت ها شما را از شر موهای این ناحیه خلاص می کند.

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان

زمانی که لیزر و تنظیمات آن ، به درستی مورد استفاده قرار گیرد، حذف موی لیزر در ناحیه تناسلی ایمن خواهد بود. پوست ناحیه تناسلی معمولا تیره تر از بقیه بدن شما بوده و باعث می شود که این ناحیه بیشتر در معرض سوختگی های لیزر باشد.

اکثر کلینیک هایی که از لیزر برای حذف مو در ناحیه تناسلی استفاده می کنند؛ از لیزر Nd: YAG استفاده می کنند (در مقایسه با لیزرهایی مانند لیزر Alexandrite))، زیرا این لیزر دارای طول موج بیشتری بوده و مناسب تر است . بهرحال در لیزر موهای زائد آقایان، بهتر است موارد احتیاطی در این کار رعایت شود.

درد لیزر موهای زائد

دربسیاری از موارد ذهنیت بدی در مورد حذف لیزر مو، وجود دارد و اینکه اکثر افراد تصور می کنند لیزر موهای زائد بدن درد ناک است و تصور می کنند که این روش ممکن است به بدن آن ها صدمه بزند.

شاید این ترس و تصوربه دلیل شایعاتی باشد که در مورد لیزر شنیده باشند. اما در حقیقت حذف مو با لیزر ایمن بوده و یک راه بی خطر، دائمی و معجزه آسا برای حذف موهای ناخواسته با درد نسبتا کم است.

درد لیزر موهای زائد بدن

مضرات لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

ناحیه تناسلی دارای پوست بسیار مرطوبی است که می تواند به آسانی آسیب ببیند و بدتر شود، نوع موهای این ناحیه ، نسبت به موهای دیگر نواحی بدن، ضخیم تر و بلند تر است. بنابراین، باید در هنگام لیزر موهای زائد در این قسمت، مراقبت بیشتری به عمل آید.

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

از جمله عوارض و نکات منفی لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی می توان به موارد زیر اشاره کرد: لیزر این ناحیه نسبتا گرانتر است،و نکته دیگر اینکه شما برای هر نوبت لیزر باید هزینه های دیگری پرداخت کنید.

ممکن است جلسات متعددی برای دستیابی به نتایج دلخواه مورد نیاز باشد. با توجه به حساس بودن این ناحیه از بدن، بعد از لیزر ممکن است پوست کمی حساس تر و نازک تر شده و یا قرمزی و تورم ایجاد شود که با مراقبت های لازم برطرف خواهد شد.

از بین بردن موهای زائد صورت با لیزر

وجود موهای زائد در لب فوقانی، چانه و صورت می تواند واقعا ناخوشایند باشد. با استفاده از لیزر، می توانید به راحتی موهای زائد ناحیه چانه ، گردن و لب بالا را حذف کنید. پس از لیزر مراقبت های لازم به عمل آورده شود.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای صورت

شما ممکن است قادر به پوشاندن موهای سر خود باشید، اما نمی توانید چهره خود را به طور کامل بپوشانید و وجود موهای زائد روی چانه و صورت برای شما ناراحت کننده خواهد بود.

از سوی دیگر استفاده از کرم های موبر یا اپیلاسیون نیز ممکن است نتایج طولانی مدت نداشته باشد. اما از طریق لیزر می توانید مدت طولانی تری از این روش استفاده کرده و از صورتی صاف و بی مو برخوردار شوید.

لیزر موهای زائد بدن

در حذف موهای زاید بدن با لیزر، فرآیند حذف مو از طریق قرار گرفتن در معرض پالس های نوری لیزری است که این پالس های نوری ، فولیکول مو را از بین می برد.

این آزمایش در حدود بیست سال قبل از وارد شدن به بازار در اواسط دهه ۱۹۹۰ صورت گرفته است. حذف موی لیزر به طور گسترده ای در درمانگاه ها و حتی در خانه ها با استفاده از دستگاه های طراحی شده و قیمت مناسب صورت می گیرد. بسیاری از بررسی های انجام شده در مورد روش های حذف لیزر، ایمنی و کارایی آن را به اثبات رسانده است.

لیزر موهای زائد بدن

روش حذف موهای زائد بدن با لیزر ، به منظور مهار رشد موهای بدن است. درمان لیزری شامل استفاده از نور با پالس های طولانی به سمت موهای ناخواسته است.این پالس های نوری ، ملانین را در موها، هدف قرار داده و تاثیر منفی بر پوست شما ندارد. پالس نوری به ریشه مو، یعنی جایی که فولیکول مو وجود دارد برخورد کرده واز رشد بیشتر آن در آینده جلوگیری می کند.

رفع موهای زائد با داروهای گیاهی

شما در منزل و با داروهای گیاهی و درمان خانگی نیز می توانید موهای زائد بدن خود را برطرف کنید.

پاپایا یک میوه گرمسیری است! از این میوه می توانید برای رفع موهای زائد بدن استفاده کنید. از دیگر موارد می توان به پودر زردچوبه، روغن کنجد و آرد گرم اشاره کرد.

میوه پاپایا

شرایط لیزر موهای زائد

چنانچه می خواهید از لیزر برای رفع موهای زائد خود استفاده کنید، بهتر است از یک ماه قبل موهای بدن را اصلاح نکنید. در این زمان بهتر است کرم ضد آفتاب نیز استفاده کنید. زیرا نور خورشید و تاثیر گذاری آن بر روی پوست مانع از تاثیر گذاری مناسب لیزر می شود.

لیزر الکساندرایت

لیزر الکساندریت نوعی لیزر با شکل جامد است . این لیزر می تواند به شکل پیوسته و یا پالسی صورت گیرد. در این نوع لیزر می توان از چند طول موج برای از بین بردن موهای زائد استفاده کرد.

هزینه لیزر موهای زائد صورت

هزینه لیزر موهای زائد صورت حدودا پنجاه هزار تومان برای هر جلسه است.

لیزر صورت

لیزر موهای زائد بیکینی

حذف موی لیزر برای بیکینی زنانه و مردانه مفید است، زیرا نه تنها موهای زائد را حذف می کند، بلکه شکل مناسب تری به آن می دهد. خدمات لیزر موی بیکینی یک راه حل دائمی برای رفع موهای ناخواسته است.

اولین سوال این است که آیا انتخاب لیزرموهای بیکینی برای شما مناسب است یا نه؟ این روش ایمن و مناسب برای انواع پوست ها برای زنان و مردان به شمار می رود.

لیزر موی صورت زنان

اگر می خواهید به طور دائمی از موهای صورت خود خلاص شوید ، می توان گفت که لیزر بهترین روش برای این کار است. شما می توانید با لیزر ضعیف با پالس های خفیف برای لیزر صورت خود استفاده کنید. لیزر، یک طول موج مشخصی از نور است که به طور خاص توسط فولیکول مو جذب می شود.

هنگامی که این نور جذب می شود، آن را به حرارت تبدیل کرده و فولیکول مو را از بین می برد. این روش نسبت به الکترولیز دارای مزیت بیشتری است. پوست صورت زنان حساس و آسیب پذیر بوده و در روش لیزر باید مراقبت های لازم به عمل آید.

رفع دائمی موهای زاید

همه ما دوست داریم از شر موهای خود یکبار و برای همیشه خلاص شویم.اما آیا حذف موی دائمی چیزی است که بتوان با یک روش یا دستگاه خاصی آن را تضمین کنید؟

روش لیزر برای حذف موهای دائمی تایید شده است، زیرا بهترین نتایج کلی را دارد. این به این معنی است که با روش لیزرمی توانید برای مدتی طولانی یا حتی یک عمر از شر موهای زائد خود، خلاص شوید. البته لیزر ممکن است نیازمند جلسات متعدد باشد که بر اساس قیمت و تعداد جلسات ، هزینه آن متفاوت است.

اما لیزر موهای زائد بدن می تواند عوارض خطرناکی برایتان داشته باشد:

عوارض لیزر موهای بدن چیست؟

ترجمه : مهناز ضحاکی

منبع:milanlaser

4.7/5 - (12 امتیاز)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال نظر

درصورتی‌که نیاز به مشاوره و یا طرح پرسش از پزشک را دارید، فقط در بخش «از دکتر بپرسید» مطرح کنید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظر
 1. مرتضی می‌نویسد

  ببخشید آیا می شود موهای زاید آلت تناسلی را با استفاده از لیزر های خانگی از بین برد و دوم اگه برای اصلاح موهای بیضه ها از لیزر استفاده کنم مشکلی برای سلامتی بدنم پیش نمیآد

 2. سعید می‌نویسد

  سلام من ۲۷ سالمه لیرز موهای زائد آلت و اطرافش
  میخواستم بدونم چطور انجام میشه؟

 3. یونس می‌نویسد

  با سلام و خسته نباشید
  من میخوام موهای زاهدخود زیر بغل و روی سینه و اطراف تناسلی لیزر کنم ایا عوارضی ندار
  ممنون میشم از رانماهی شما

 4. امیر می‌نویسد

  سلام شخصی که لیزر مردان را انجام میده متخصص پوست باید باشه یا ارایشگر مردان هم میتونه؟

از پزشکان نبض‌ما بپرسید

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

ثبت سوال جدید غیرفعال می‌باشد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال مطرح شده قبلی و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر z.gh جمعه ۱۸ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 125 مشاهده پرسش
  با سلام.من29سالمه به خاطر عادت که در موقع صحبت کردن یا موقعی که جلوی نور آفتاب هستم خط های عمیقی روی پیشونیم و دو ابروم افتاده و با توجه به اینکه از لحاظ مالی.مشکل دارم ونمیتونم جراحی کنم خواستم بدونم راهی هست که بدون جراحی این خط ها از بین برن ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری جمعه ۱۸ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام
   بوتاکس کمک کننده است
 • تصویر کاربر سیماآقابزرگی دوشنبه ۸ خرداد ۹۶( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 146 مشاهده پرسش
  مادرم درناحیه زیر سینه درد شدید همراه با سوزن سوزن شدن از داخل بدن داره.حالت پوستش کمی تیره شده و خارش داره.بنظر بیماریه زونا هستش؟
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۸ خرداد ۹۶( 5 سال پیش)
   مي تواند رونا باشد
   اگر تا دو روزبعد از درد دونه زد حتما زوناست
درحال دریافت اطلاعات