اعتراض شدید حاتمی کیا در اختتامیه فیلم فجر

ابراهیم حاتمی کیا ضمن تشکر از هیئت داوران گفت: من فیلمساز وابسته ام، من تشکر می‌کنم از دوستان مؤسسه اوج که به واقع سربازان گمنام امام زمان هستند. متاسفم می‌شنوم از دوستان همکار که اگر سازمان اوج وسط بیاید چه می‌شود و از واژگان ارگان و … استفاده می‌کنند که خود این عزیز (رشیدپور) از این الفاظ استفاده می‌کند.

 

ابراهیم حاتمی کیا برنده سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی برای فیلم به وقت شام

من افتخار می‌کنم فیلمی ساختم در مورد مدافعان حرم، افتخار می‌کنم که برای این فیلم از عزیزی مثل حاج قاسم سلیمانی جایزه گرفتم. افتخار می‌کنم به بچه‌های سپاه، که زحمت کشیدند و امثال بنده رو رشد دادند. من بابت کارهایی که کردم شرمنده نیستم. من کارآفرینی کردم و سیصد نفر از عوامل فیلم در یکسال از این طریق ارتزاق کردند.

ابراهیم حاتمی کیا و حاج قاسم سلیمانی

حاتمی کیا افزود: این واژه ها فارغ از ما بچه‌های سینماست و فکر می‌کنم امثال آقای رشیدپور واژه‌هایی می‌سازند که کم‌کم در تلویزیون جمهوری اسلامی مطرح می‌شود. من اعتراض می‌کنم به تلویزیون،‌ به سازمان تلویزیونی که  فیلم‌های من را سی بار، چهل بار پشت سر هم پخش می‌کند ولی به محض اینکه به جایی می‌رسد که باید افرادی را دعوت بکند که از این نوع نگاه دفاع کنند عملا به یک اپوزوسیون تبدیل می‌شود. من از مسئولین شبکه سه، از مسئولین شبکه دو شکایتم را به خدا می‌برم بابت رفتارهای زشتی که با ما داشتند. حاج قاسم سلیمانی هنگام دیدن به وقت شام گریست. اف به آن فردی که گفت فیلم به وقت شام یک کمدی است. من غصه می‌خورم در جایی هستم که امنیتش از بچه‌های به وقت شام است. و عزیزان هیئت داوران نخواستند به عنوان سوژه به فیلم به وقت شام نگاه کنند. این لجبازی را من به خدا شکایت می‌برم. این نگاه زشتی است برای این مملکت.

 

اعتراض شدید حاتمی کیا در اختتامیه فیلم فجر
4.8 (96.67%) 6 رای
از پزشکان نبض‌ما بپرسید

سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم
ممکن است شما دوست داشته باشید